164

Szabó Gyula (1907-1972)

Polinéz maszkok póznán

olaj, vászon
43x53 cm
j. n.
Kiállítva: Szabó Gyula korai művek, 1930–1950, Budapest, MissionArt Galéria, 2007.
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%