201

Szirtes János (1954)

Konrad

akril, vászon
50x40 cm
j. a hátoldalon: Szirtes János 95. J ''Konrád'', j. j. l.: Szirtes János 1995
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%