250

Tölgyessy Artúr (1853-1920)

Falusi fasor

olaj, falemez
26x34 cm
j. b. l.: Tölgyessy A, hátoldalon kiállítási cédula: Tölgyessi Artúr kiállítása 1910. 84. szám, hátoldalán cédula (töredékes) Arthur v. Tölgyessy: Alle im Dorfen
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%