85

Toroczkay Oszvald (1884-1951)

Falu

olaj, vászon
69x60 cm
j. j. l.: Toroczkay O.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%