87

Toroczkay Oszvald (1884-1951)

Ház a csermelyparton

olaj, vászon
46x56 cm
j. j. l.: Toroczkay O.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%