246

Végh Gusztáv (1889-1937)

Bisztróban

olaj, karton
40x52 cm
j. b. l.: Prix fix Bistro Párizsban Végh G.
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%