213

Wahorn András (1953)

Monkey on the beach (Majom a tengerparton)

akril, vászon
120x120 cm
j. b. l.: monogram 97 j. j. f.: cím
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 571 EUR*, 2 782 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%