170

Zanussi, Josef (1737-1818)

Férfi portré

olaj, vászon
68x45 cm
j. a hátoldalon: Jos. Zanussi 1791
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%