Zatzka, Hans (1859–1945): Szerelem --- kikiáltási ár: 580 000 Ft

187

Zatzka Hans (1859-1945)

Szerelem

olaj, vászon
45x61 cm
j. b. l.: H. Zatzka
Kikiáltási ár: 580 000 Ft (1 864 EUR*, 2 017 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%