113

Ziem Felix (1821-1911)

Városkép

olaj, karton
42x33 cm
j. j. l.: Ziem
Kikiáltási ár: 2 700 000 Ft (8 676 EUR*, 9 390 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%