105

Bosznay István (1868-1944)

Vág menti táj

olaj, fa
15,5 x 22 cm
j.j.l.: Bosznay 911
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%