6

Csurka Eszter (1969)

Cím nélkül

olaj, print, vászon
85 x 125 cm
j.a hátoldalon: Csurka Eszter
Kikiáltási ár: 450 000 Ft (1 446 EUR*, 1 565 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%