14

Gál András (1968)

Cím nélkül

olaj, vászon
90 x 40 cm
j. a hátoldalon: András Gál 2005
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%