24

Kucsora Márta (1979)

Fényfolyam II.

olaj, vászon
70 x 70 cm
j.a hátoldalon: Kucsora Márta 2009
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%