38

Pauer Gyula (1941-2012)

Hasítékok

akril, vászon
70 x 70 cm
j.j.l.: Pauer, j.a. hátoldalon: Pauer No. 46
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%