139

Sterling, Marc (1895-1976)

Csendélet gyümölcsökkel

olaj, farost
61 x 49 cm
j.b.l.: Sterling
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft (7 069 EUR*, 7 651 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%