137

Sterling, Marc (1895-1976)

Csendélet hallal

olaj, vászon
36 x 55 cm
j.j.l.: M. Sterling
Kikiáltási ár: 270 000 Ft (868 EUR*, 939 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%