77

Bojtor Károly (1933-1999)

Falu

olaj, vászon
80 x 100 cm
j.j.l.: Bojtor K. 71
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%