94

Győrfi András (1964)

Fantasztikus táj

olaj, papír
53 x 66 cm
j.j.l.: Győrfy A 93
Kikiáltási ár: 35 000 Ft (112 EUR*, 122 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%