20

Pap Gyula (1899-1983)

Ősz

olaj, farost
50 x 70 cm
j.b.l.: Pap
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%