114

Pesti ezüst kínálótál

800-as finomságú ezüst, 236 g
5 x 21 cm
jelzett: Pest, 1937-1965 között használt fémjel, BP mesterjegy
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%