186

Antik ezüst szelence

antik ezüst, 19 g
1,5 x 5 cm
jelzett: elmosódott fémjelek
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%