188

Bachruch ezüst asztali olaj- és ecettartó

ezüst, kristály, üveg, 490 g
22 x 26 x 19 cm
jelzett: Bachruch mesterjegy
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%