336b

Bécsi női cigarettatárca zománcdíszítéssel

900-as finomságú ezüst, lüszterzománc díszítés, 81 g, 1 x 9 x 4 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, MF mesterjegy, belül aranyozással
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%