304

Biedermeier karperec

14 kt-os arany, XX sz.eleje,10 db rózsa csiszolású gyémánttal díszítve, cca.1ct, súly 31,3 g. zár sérült

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%