187

Ezüst névjegytartó zafír kővel

800-as finomságú ezüst, 91 g
0,5 x 9 x 7 cm
jelzett:német, 1888-tól használt hold-koronás fémjel, LA mesterjegy
Kikiáltási ár: 18 000 Ft (58 EUR*, 63 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%