205

Ezüst ovális kínálótál

800-as finomságú ezüst, 315 g
5 x 30 x 22 cm
Jelzett: lengyel, XX. század közepe, KI mesterjegy
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%