313

Gyűrű ametiszttel

Aranyozott, 925%o-es ezüst, antik stílusú gyűrű, zománc betéttel. XX. Sz. kaboson csiszolású ametiszttel díszítve. Súly 9,7 g.

Kikiáltási ár: 16 000 Ft (44 EUR*, 49 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%