253

Herendi kínálótál

kézzel festett, mázas porcelán
5 x 26 x 20 cm
jelzett : kékkel festett Herend címer és felírat, masszába nyomott Herend márkajelzés, XIX. Század
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%