190

Pesti ezüst kártyadoboz

800-as finomságú ezüst, fa betét, nettó 147 g
4 x 11 x 9,5 cm
jelzett: Pest, 1837-1965 közötti fémjel, VP mesterjegy
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%