225

Pesti ezüst kártyadoboz

800-as finomságú ezüst, bruttó 575 g
7 x 18 x 12 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, AN mesterjegy
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%