209

Pesti ezüst szelence aláírásokkal

900-as finomságú ezüst, 263 g
3 x 12,5 x 11 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, SK mesterjegy
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%