203

Pesti ezüst szivardoboz

800-as finomságú ezüst, fa betét, nettó 745 g
7 x 24 x 17 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, KT mesterjegy
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%