208

Pesti ovális ezüst tálca

800-as finomságú ezüst, 464 g
37 x 28 cm
jelzett: Pest, 1937-1965 közötti fémjel, HI mesterjegy
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%