337

Abonyi Ernő (1884-1941)

Tanyasi udvar

olaj, vászon
75 x 100 cm
j.b.l.: Abonyi Ernő
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%