350

Cocteau, Jean (1889-1963)

Les artistes hongrois

litográfia, papír
67 x 50 cm
j.j.l.: 15/80, j.k.l.: Jean Cocteau 1957
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%