355

Felekiné Gáspár Anni (1902-1992)

Capri éjjel

olaj, vászon
51 x 61 cm
j.b.l.: Capri 1965 F. Gáspár A.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%