397

Ganczaugh Miklós (1946)

Kígyófészek

akvarell, papír
79 x 60 cm
j.j.l.: GM 2009
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%