382

Haggin, Ben Ali (1882-1951)

Nagyvilági hölgy

olaj, vászon
183 x 151 cm
j.b.f.: to Jules Battyány with appriciation Ben Ali Haggin Florence 1925
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft (48 201 EUR*, 52 165 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%