415

László Dániel (1976)

Varró nő

olaj, vászon
100 x 100 cm
j. a hátoldalon: László 2009 jan. Kecskemét
Kikiáltási ár: 300 000 Ft (964 EUR*, 1 043 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%