417

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Vándoremlék, 1973

olaj, vászon
100 x 60 cm
j.j.f.: Lossonczy Tamás 1973
Kikiáltási ár: 1 250 000 Ft (4 017 EUR*, 4 347 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%