458

Mendlik Oszkár (1871-1963)

Tengerpart

olaj, fa
12 x 18 cm
j.b.l.: Mendlik Oszkár 1894
Kikiáltási ár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%