461

Mészöly Géza (1844-1887)

Tájkép

olaj, fa
15,5 x 22,5 cm
j.j.l.: Mészöly
Kikiáltási ár: 700 000 Ft (2 249 EUR*, 2 434 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%