434

M.F. Herbst jelzéssel (XIX. század eleje)

Bűnbánó Magdolna

olaj, vászon
106 x 84,5 cm
j.b.l.: M.F. Herbst
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%