464

Nádler Róbert (1858-1938)

Folyóparti táj

olaj, fa
13 x 18 cm
j.j.l.: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%