475

Scheiber Hugó (1873-1950)

Pincérnővel

olaj, papír
51 x 46 cm
j.j.l.: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 4 700 000 Ft (15 103 EUR*, 16 345 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%