516

Szirtes János (1954)

Konrád, 1995

akril, vászon
50 x 40 cm
j.j.l.: SzirtesJános 95
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%