504

Toroczkay Oszvald (1884-1951)

Szénaszárító

olaj, vászon
41 x 50 cm
j.b.f.: Toroczkay T.O.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%