506

Tóth Menyhért (1904-1980)

Szénagyűjtő

olaj, papír
42 x 30,5 cm
j.j.l.: TM
Kikiáltási ár: 750 000 Ft (2 410 EUR*, 2 608 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%