513

van der Venne Adolf (1828-1911)

Nádazók télen

olaj, vászon
38 x 52,5 cm
j.b.l.: A. van der Venne
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft (4 499 EUR*, 4 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%